Aktualności - Biblioteka Niemiecka

czwartek  9:00-15:00
piątek  9:00-15:00

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że można składać zamówienia na książki za pośrednictwem katalogu elektronicznego. Usługa jest czynna przez całą dobę. Link do katalogu znajduje się u dołu naszej strony.

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że od 19 października 2020 do odwołania zmieniają się godziny otwarcia Biblioteki Niemieckiej.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00.

Godziny otwarcia mogą ulegać zmianie, dlatego zachęcamy do kontrolowania komunikatów ukazujących się na naszej stronie.

Biblioteka Niemiecka organizuje wystawy tematyczne w gablotach na korytarzu, usytuowanych w najbardziej uczęszczanym miejscu naprzeciwko wejścia do budynku przy ulicy Bankowej 14. Natomiast w pomieszczeniach biblioteki w ramach wystaw prezentowane są najnowsze pozycje  wydawnicze wprowadzone do zbiorów.

rsz dsc 0084