Aktualności - Biblioteka Niemiecka

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
 poniedziałek zamknięta
 wtorek

zamknięta

środa zamknięta
czwartek zamknięta
piątek zamknięta

Aktualności

Szanowni Czytelnicy,

w związku z wprowadzeniem w Uniwersytecie Śląskim trzeciego poziomu zabezpieczeń (oznaczony kolorem czerwonym) uprzejmie informujemy, że od 22 marca 2021 r. Biblioteka Niemiecka będzie nieczynna.

Przedłużono terminy zwrotów książek nieprzetrzymanych do 4 maja.
Na czas zamknięcia biblioteki zawieszone zostało naliczanie opłat za nieterminowy zwrot.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że można składać zamówienia na książki za pośrednictwem katalogu elektronicznego. Usługa jest czynna przez całą dobę. Link do katalogu znajduje się u dołu naszej strony.

Biblioteka Niemiecka organizuje wystawy tematyczne w gablotach na korytarzu, usytuowanych w najbardziej uczęszczanym miejscu naprzeciwko wejścia do budynku przy ulicy Bankowej 14. Natomiast w pomieszczeniach biblioteki w ramach wystaw prezentowane są najnowsze pozycje  wydawnicze wprowadzone do zbiorów.

 
rsz dsc 0084