Aktualności - Biblioteka Niemiecka

czwartek 12 - 18
piątek 10 - 15

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że od 11 stycznia 2021 do odwołania, Biblioteka Niemiecka będzie czynna:

poniedziałek, środa, piątek 10 - 15, wtorek, czwartek 12 - 18.

W Bibliotece może przebywać  jednocześnie 1 osoba.

uprzejmie informujemy, że od 30 listopada Biblioteka Niemiecka będzie czynna
od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.

Szanowni Czytelnicy,

uprzejmie informujemy, że można składać zamówienia na książki za pośrednictwem katalogu elektronicznego. Usługa jest czynna przez całą dobę. Link do katalogu znajduje się u dołu naszej strony.

Biblioteka Niemiecka organizuje wystawy tematyczne w gablotach na korytarzu, usytuowanych w najbardziej uczęszczanym miejscu naprzeciwko wejścia do budynku przy ulicy Bankowej 14. Natomiast w pomieszczeniach biblioteki w ramach wystaw prezentowane są najnowsze pozycje  wydawnicze wprowadzone do zbiorów.

rsz dsc 0084