Zmiany w funkcjonowaniu biblioteki od 22.03.2021 - Biblioteka Niemiecka

czwartek zamknięta
piątek zamknięta

Szanowni Czytelnicy,

w związku z wprowadzeniem w Uniwersytecie Śląskim trzeciego poziomu zabezpieczeń (oznaczony kolorem czerwonym) uprzejmie informujemy, że od 22 marca 2021 r. Biblioteka Niemiecka będzie nieczynna.

Przedłużono terminy zwrotów książek nieprzetrzymanych do 4 maja.
Na czas zamknięcia biblioteki zawieszone zostało naliczanie opłat za nieterminowy zwrot.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą mailową - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.